בני משפחת ליבי על פי עיתון סעודי

כאן, מהעיתון הסעודי "אל-ריאד":-

 

libitm

תרגום באמצעות גוגול (ואתכם הסליחה):-

ראה את מצב המסגד אל תקצה של כוננות בשורות של מתפללים והוצב, ואלץ את משטרת ישראל כדי למנוע הקיצוני ליכוד ח"כ משה Faghein מלהיכנס, ואילו בתורו עשרות מוותרים של מתנחלים וקיצונים יהודים باقتحامه ולשוטט בחצרות.

המקורות הפלשתינים אמרו שהוצב יצר שרשרת אנושית משער המוגרבים במסגד אל אקצא כדי לטפל בפייגלין הקיצוני מאלץ את משטרת ישראל כדי למנוע ממנו להיכנס והרחק מהשער.

כוחות הכיבוש הטילו מאז סדק שעתי הבוקר בירושלים ובעיר עתיקה, ובבוקר שפרץ לקפלה השבטית מקורה (רחוק) ונסע מתפללים ומבקשי ידע ממנו, בעוד שהתפשטות במספרים גדולים בחצרות לספק ביטחון לעשרות קיצונים שהסתערו המסגד הקדוש בקבוצות ובצעו תלמודי טכס בפנים .

בשיחות תור ומאה מתפללים ומדע סטודנטי טרסות ויתפרס במסגד אל תקצה, קרוב במיוחד לשער המוכן להתמודד עם פייגלין הגזעני, שכבר הוארך הזמנה לפרוץ למסגד כדי להציג את מה שהוא כינה את "הקורבנות" לרגל חג הפסח היהודי מוגרבי "Albesh." הקולות המוצבים zoomed מול קבוצות קיצונים יהודיות. ואת הנוכחות של בין פקידי תיאולוגים מוצבים איסלמי וקף במיוחד שייח מוחמד חוסיין מופתיים של ירושלים והאזורים הפלשתינים, ושיח' עזאם חטיב, מנהל הווקף האיסלמי, ראש השייח עבדל Azim סלהב של האיסלמי העליון, שבו בצע שלטון כיבוש את מלוא אחריות להשלכות של המאפשר קיצונים להיכנס למסגד אל תקצה. הם הדגישו כי מסגד אל תקצה הוא זכות היתר של מוסלמים בלבד.

הפעל התאוששתי תלמידים כבשו מדע ירושלים ותלמידי טרסות באזור שער המוגרבים, מה שגרם משטרת ישראל להקים שוטר מגן ליד השער כדי למנוע גישה, בעוד ששררו עיר עתיקה בירושלים ומספר שכונות מצב של מתח, שבו יש כבר עימות מוגבלים באב אל עמוד, ב רחוב ואד בין ירושלמיים צעירים וכוחות הכיבוש שהתערבו לטובת המתנחלים עורר אזרחים.

^

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s