מכון מאיר מתנצל ומינה פנטון זוכה להינצל

לפני כשנתיים, עלון מכון מאיר, "אמת ואמונה", של פרשת נח התשע"א, אירחה כתבה של מינה פנטון על כנס שעסוק ב"מסיון".

בין לבין כך היא כתבה:

תקומת מדינת ישראל נוגדת את עיקרי משנת הנצרות, (מקעקעת את טענתם שהם הממשיכים האמיתיים…) לכן לדעתם על ישראל לקבל את האמונה במושיע הנוצרי, כי היא חלק מתהליך ביאתו השנייה. זה ייעודה וזכות קיומה, ולכן יש להשקיע בה ולבנות כוחות השפעה מבפנים ומבחוץ. שיטת החדירה, הכיבוש וההכנעה, היא בהזרמת כספים במאות מיליוני דולרים ב"מסע צלב הכסף" שהחל לפני 30 שנה. בין הארגונים הנוצריים הגדולים, השגרירות הנוצרית ICEJ , גשרים למען השלום BfP, נוצרים ידידי ישראל CFI, נוצרים למען יש"ע CFOIC, קרן האחווה הבינלאומית לנוצרים ויהודים IFCJ – היא הקרן לידידות, ועוד. הארגונים קשורים זה בזה ,יש להם תכניות מיסיונריות, והם תומכים בארגונים מיסיונרים ובקהילות המשיחיות.

הנה

cfoic1

הם נתבעו על הוצאת דיבה.

אני חבר ההנהלה של

CFOIC

ואני אינני עוסק ב'מסיון'.

אז היום בבית המשפט שלום בירושלים באה ההתנצלות וגם תרומה של 10,000 ש"ח על שם עמותת הידידים הנוצריים למען הישובים היהודיים ביש"ע.

השופטת מלכה אביב הביעה הגיגים אישיים שלא לפרוטוקל שהיא איננה מבינה מדוע דווקא אין יותר שיתוף פעולה בין תומכי מדינת ישראל בעולם לבין יהודים בארץ-ישראל גם אם היא מבינה היטב את החשדות בין היהדות לבין הנצרות.  היא רצתה פשרה כי אמרה שאולמה אינו המקום הנכון לדון שהתנגשות דתית ובהגדרות מי בדיוק מנהל 'מסיון'.

מינה פנטון רודפת כל מי שבוחר לנוסת ולגייס תמיכה – כספית, מדינית, ציבורית וגם מדינית – מבני נכר. מתוך התלהבות יתר, היא עושה טעויות וחבל שמכון מאיר לא ראה לנכון להתנצל בזמנו ואף הגדילו כשהביאו אותה כעד מומחה היום לבית המשפט (פעם אחת שמעתי היא התלוננה נגד עיריית ירושלים על שהיא מביאה "כנסיית השכל" "הנוצרית" לאירוע מטעם העירייה. למי שאינו יודע, זו להקת רוק ישראלית. עד המומחה שלנו היה נציג "ידם לאחים" דווקא.

הדבר היחידי שיצא טוב למכון מאיר, חוץ מכך שזכו שלא להיות מחוייבים לשלם את התרומה במישרין אל עמותת הידידים הנוצריים, היה שמינה פנטון לא יכולה להיות נתבעת בעתיד על הכתבה הספציפית הזאת.

אבל אם היא תמשיך בשקריה ובהשמצות שלה לא נהסס להפעיל נגדה את מערכת המשפט ומערכת הצדק.

^

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s